Zagramy w Finał Four

W sobotę w Gorzyczkach nasze zawodniczki rozegrały mecz rewanżowy z Kotwicą Kórnik, w którym to po ciężkim meczu pokonały swoje przeciwniczki 6:3(2;2) i awansowały do Finał Four, który zostanie rozegrany 27-28.02.2016 w Poznaniu.

W pierwszych minutach spotkania obie drużyny miały dobre swoje sytuacje jednak tak jak w ubiegłym tygodniu na posterunku były bramkarki. W 8 minucie spotkania Kotwica wychodzi na prowadzenie. Nasze zawodniczki doprowadzają do remisu za sprawą Kingi Ejzel. Niestety już minutę później Kotwica po raz drugi w tym spotkaniu wychodzi na prowadzenie. W 18 minucie Aleksandra Dubiel zdobywa drugą bramkę dla naszego zespołu. W drugiej części spotkania  po akcji Emilia Pawłowska Ilona Sotor -Katarzyna  Bąk kieruje piłkę do pustej bramki. Kilka sekund później Goście  mieli  bardzo dobrą okazję do wyrównania jednak strzał zawodniczki Gości minimalnie mija nasza bramkę. W 25 minucie spotkania piękną bramkę zdobywa Aleksandra Dubiel posyłając piłkę w samo okienko bramki Kórnika.. Zaledwie minutę później podwyższamy na 5:2 po bramce Katarzyny Bąk, której asystowała Emilia Pawłowska. W 28 minucie Kotwica Kórnik zdobywa swoją trzecią bramkę. Kolejne minuty meczu to ataki obu drużyn i świetne obrony bramkarek. Magdalena Religa dwukrotnie broni przedłużony rzut karny.Na 3 minuty do końca meczu Sandra Sukiennik podwyższa wynik na 6:3. Nasze zawodniczki w drugiej połowie miały dużo sytuacji do podwyższenia wyniku jednak groźne strzały oprócz interwencji bramkarki gości lądowały na słupku. Bardzo dobre zawody w naszych barwach rozegrała również nasza Bramkarka popisując się świetnymi interwencjami. Dzięki zwycięstwu na drużyną Kotwicą Kórnik nasze zawodniczki awansowały do Turnieju finałowego, który zostanie rozegrany w Poznaniu. W sobotę o godzinie 17:00 zmierzymy się z gospodarzem  UAM Poznań w walce o awans finału/

Żółta Kartka: Daria Kasperska

LKS STRZELEC:Magdalena Religa – Emilia Pawłowska, Katarzyna Rudner, Katarzyna Bąk, Ilona Sotor oraz Barbara Kołodziejska, Magdalena Kościelniak, Sandra Sukiennik, Daria Kasperska, Maria Hadelko, Anna Suchanek, Ewa Duda, Kinga Ejzel, Aleksandra Dubiel.

KOTWICA:Aleksandra Blige – Martyna Boguszyńska, Monika Nowak, Klaudia Jędraszyk, Paulina Suchorowska oraz Hanna Cerajewska, Joanna Kaczmarczyk, Ewa Weber, Aleksandra Chojnacka, Violetta Biegańska