U 14. Historyczny medal

W dniach 20-21.02.2016 juniorki młodsze Rolnika B. Głogówek brały udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Futsalu Kobiet U 14 w, których to zdobyły brązowy medal. Jest to pierwszy historyczny medal Rolniczek w tej kategorii wiekowej.

W turnieju finałowym, który odbył się w Toruniu wzięło udział 12 podzielonych na 4 grupy. W pierwszym meczu fazy grupowej nasze zawodniczki pokonały drużynę KS Prądniczankę Kraków 2:0 po bramkach Julii Dec oraz Pauliny Procyszyn. W drugim spotkaniu Rolniczki zmierzyły się z drużyną KKP Stomil Olsztyn, z która to do przerwy remisowaliśmy 2:2. Po zmianie stron nasze piłkarki zagrały koncertowo pokonując ostatecznie drużynę KKP Stomil Olsztyn 10:3. Bramki w tym meczu zdobyły: Paulina Procyszyn x 4, Julia Dec x 3 Natalia Adamczyk x 2 oraz Justyna Chudzik. Z kompletem punktów awansowaliśmy do ćwierćfinału.

W meczu ćwierćfinałowym podopieczne Klaudii Golasz zmierzyły się z drużyną OKS Stomil II Olsztyn z, którą to po bramce Juli Dec prowadziliśmy 1:0. Jednak niezwykle dramatyczna była końcówka meczu, w której to nasze przeciwniczki miały trzy dogodne sytuacje na zmianę wyniku. Ostatecznie to Rolniczki awansowały do półfinału.

W półfinale nasze zawodniczki uległy drużynie KS Bronowianki Kraków 6:1 a honorowa bramkę dla naszego zespoły zdobyła.

W meczu o brązowy medal . nasze dziewczęta wyraźnie górowały nad Włókniarzem Białystok, którego pokonały 5:0. Bramki zdobyły Pauliny Procyszyn x 3 Julia Dec oraz Justyna Chudzik

Paulina Glombik, Natalia Wiśniewska- Justyna Chudzik, Wiktoria Bielak, Julia Dec, Paulina Procyszyn, Magdalena Czekała, Maja Chruściel, Natalia Adamczyk, Emilia Sobczak, Daria Opanowicz, Aleksandra Kurzeja, Paulina Żyznowska