1L Trzy Punkty dla Rolnika

Ostatniego dnia kwietnia Rolniczki udają się na mecz z drużyną Goczalkowice-Zdroj . Niestety kolejna zawodniczka wypada z podstawowej jedenastki z powodu kontuzji a jest to Karolina Gogolin . Jednak sezon trwa i trzeba grać do końca. Mecz od samego początku był wyrównany. Każda z drużyn miała swoje okazję ale to gospodynie w 26 minucie wyszły na prowadzenie. Jednak "Rolniczki " nie poddają się i atakują co raz śmielej, swoich okazji do zdobycia bramki szukają Sotor, Lipka , Ejzel. Druga połowa jest dosyć podobna , dużo walki , wiele fauli bo żadna z drużyn nie chce przegrać tego spotkania. Po jednym dośrodkowaniu z rzutu wolnego Duda trafia do bramki lecz sędzina pokazuje spalony. To tylko zmotywowało dziewczyny z Głogówka do jeszcze śmielszych ataków. Dobrymi akcjami popisują się Kasperska, Ejzel , Pawłowska czy Sotor ale nadal brakuje kropki nad "i" . W 79 minucie po faulu na Kasperskiej do rzutu wolnego podchodzi Rudner , decyduje się na strzał i przy małej pomocy bramkarki gości zdobywa bramkę wyrównującą. Rolniczki idą za ciosem, jednak gospodynie też mają ochotę na trzy punkty i nie odpuszczają . Dobrze ustawiona obrona "Rolniczek " nie pozwala im jednak na wiele . Po jednym z rzutów różnych Dubiel ma jeszcze świetną okazję do wyprowadzenia swojej drużyny na prowadzenie ale minimalna pudłuje. Sędzina dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry . Rolniczki mają jeszcze stały fragment . Do piłki podchodzi Sotor i wrzuca piłkę na 16-nastkę Dubiel przedłuża lot piłki głową i nasza "Franka" daje nam prowadzenie. Zostaje jeszcze minuta ale w tym czasie gospodynie nie wiele mogą już zrobić. Trzy punkty jadą na Opolszczyznę.

Skład : Religa- Stroka, Rudner, Kiersztajn, Duda, Dubiel, Sotor, Lipka, Pawłowska, Kasperska, Ejzel