1L Trzy punkty dla Rolnika

W niedzielę 23 kwietnia o godz 11 nasze dziewczyny rozegrały kolejny mecz z ostatnią drużyną w tabeli Gol Częstochowa. Od początku spotkania było wiadomo że na boisku będzie rządził silny wiatr i mocno grząskie boisko. Jednak " Rolniczki " szybko zdobywają prowadzenie w tym spotkaniu . Pierwszą bramkę dla naszego zespołu zdobywa po strzale głową Ejzel a dokładną wrzutką popisuje się Kasperska. Chwilę później podwyższamy prowadzenie. Po faulu tuż przed polem karnym na Gogolin sędzina dyktuje rzut wolny . Do piłki podchodzi Kasperska i uderza w spojenie bramki , piłka odbija się od linii bramkowej a dla pewności dobija jeszcze Sotor . Kolejne minuty to głównie gra w środku pola , jednak obie drużyny mają jeszcze szansę na strzelenie bramki które nie została wykorzystane. W drugiej połowie nadal wieje silny wiatr . Jednak kolejny raz do siatki trafiają gospodynie. Po strzale z dystansu Dubiel , futbolówka odbija się jeszcze od obrończyni , zmienia całkowicie tor lotu i bramkarka Częstochowy bez szans . Kolejne minuty spotkania to gra w środku pola . Obaj trenerzy decydują się na zmiany . Wynik nie ulega już zmianie i kolejne trzy punkty na swoim koncie zapisują " Rolniczki "

LKS Rolnik B. Głogówek- Gol Częstochowa 3:0(2:0)

Bramki : Kinga Ejzel 6. Ilona Sotor 12, Małgorzata Miniak ( Sam 55)

Sędzia Główna: Paulina Nikodem

Skład Rolnika: Religa- Kiersztajn ( Chudzik 85), Stroka, Rudner, Dubiel ( Berestecka 80), Sotor, Pawłowska, Gogolin, Duda, Kasperska (Dec 70), Ejzel

Powiązana galeria: