Autor:

Daniel J

Utworzono:

01.10.2015

Dnia 1 października odbył się mecz pomiędzy LZS Pakosławice i Rolnikiem Biedrzychowice. Od początku drużyna gości narzuciła swój styl gry i po 15 minutach zdobyły pierwszą bramkę. Pod koniec pierwszej połowy dokładają drugie trafienie i w drugiej połowie po małym błędzie drużyny z Pakosławic przyjezdni trzeciego gola. Przez większość meczu Rolnik próbował grać atakiem pozycyjnym a nasze dziewczyny kontratakowały i po jednym z takich kontrataków zdobywamy rzut karny którego pewnie wykorzystała jedna z jaśniejszych postaci w naszym team'ie Patrycja Górnik. Po zdobytym golu na 1:3 mięliśmy jeszcze kilka okazji do zagrożenia, ale ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:3 na naszą nie korzyść.