Wygrana w Rzeszowie. Debiut Jaksy i Adamczyk

W niedziele pierwsza drużyna Rolnika B Głogówka wywalczyła komplet punktów w Rzeszowie pokonując Resovie 2:3. Pierwsza połowa należała do gospodyń spotkania , która do przerwy prowadziła 1:0 p o bramce Karoliny Matuszek. Prowadzenie do Resovi mogło być wyższe jednak w pierwszej połowie rzut karny obroniła Monika Jaksy , który w tym meczu zanotowała debiut w naszych barwach na boisku trawiastym. W przerwie mecz w naszym zespole następuje pierwsza zmiana za Karolinę Gogolin do gry od 46 minuty wprowadzona została Paulina Procyszyn W 60 minucie spotkania Ilona Kujawska strzałem z 35 metra doprowadza do remisu 1:1. Zaledwie trzy minuty później Rolniczki wychodzą na prowadzenie Po rzucie rożnym Ilona Kujawska z przewrotki trafiła w słupek w zamieszaniu podbramkowym czujnie zachowuje się Magdalena Kościelniak i umieszcza piłkę w bramce Resovii . W 77 minucie spotkania gospodynie po strzale Agnieszki Kiełtyka doprowadzają do remisu. Jednak ostatnie zdanie w tym meczu należało do Rolniczek a właściwie do Ilony Kujawskiej w 81 minucie spotkania , która sama była egzekutorem rzutu wolnego po faulu na niej i strzałem nad murem i w krótki róg pokonała Aleksandrę Byczek zdobywając bramkę 2:3.. W 83 minucie Trener Stanisław Dyja wykorzystuje drugą zmianę za Natalie Wojdyło do gry wprowadzona została Natalia Adamczyk, która debiutuje w rozgrywkach pierwszej ligi. Cały zespół rolnika zagrał bardzo dobrze w drugiej części spotkania co miało ogromny wpływ na końcowy wynik meczu

RESOVIA RZESZÓW - LKS Rolnik B. Głogówek 2:3 ( 1:0)

Bramki dla Resovia : KAROLINA MATUSZEK, AGNIESZKA KIEŁTYKA

Bramki dla Rolnika :  ILONA KUJAWSKA x 2 MAGDALENA KOŚCIELNIAK

żółte kartki : MAGDALENA KOŚCIELNIAK ( Rolnik) , PATRYCJA ŁACH , ALEKSANDRA ZĄBEK ( Resovia)

Skład Rolnika : Monika Jaksy- Beata Kiersztajn, Justyna Chudzik, Magdalena Kościelniak. Ewa Duda, Justyna Skinder, Natalia Wojdyło (Natalia Adamczyk  83'), Karolina Gogolin ( Paulina Procyszyn 46') Ilona Kujawska, Emilia Pawłowska, Kinga Ejzel - Trener Stanisław Dyja