Rolnik Wicemistrzem

W dniu dzisiejszym Nasze zawodniczki uległy w meczu Finałowym Medykowi Konin 0:3 mimo ze do przerywy było 0:0. Jednak zdobycie srebnego Medalu Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Duża Piłkarska Kadra Czeka, który odbywał się w Prószkowie. Dzisiejszy wynik to kolejny sukces naszych Juniorek Młodszych.

Pierwsza połowa dzisiejszego spotkania była bardzo wyrównana z lekką przewagą naszych Rolniczek a w drugiej połowie przy takiej temperaturze Nasze zawodniczki opadły już z sił starały się walczyć do końca jednak druga połowa należała ona do drużyny Medyka Konin. Mimo porażki w dzisiejszym meczu na wyróżnienie zasługuje cała wszystkie zawodniczki nasze zawodniczki, które pozostawiły dużo zdrowia i serca na boisku w meczu finałowym jak i całym turnieju . Udany turniej rozegrała także nasza bramkarka Marta Cyganiuk, która w całym turnieju świetnie się spisała. Z bagażem doświadczeń jakie towarzyszyły naszym zawodniczkom i trenerkom w Prószkowie podczas Ogólnopolskiego Turnieju Duża Piłkarska Kadra Czeka czas na powrót do domu.

LKS Rolnik B. Głogówek - Medyk Konin 0:3 (0:0)