Pierwsze punkty i dwa debiuty

W niedziele mimo sporych zmian kadrowych Piłkarki Rolnik B. Głogówek rozpoczęły swoje rozgrywki o mistrzostwo I ligi kobiet od wyjazdowego zwycięstwa 1:2 nad drużyną Wandą Kraków. Bramki w tym meczu zdobyły Ilona Sotor oraz Kinga Ejzel.

Oficjalny debiut w brawa Rolnika odnotowała Magdalena Religa bramkarka pozyskana w ostatnich dniach okienka transferowego z klubu Wisła Nowy Korczyn W pierwszej części spotkania nasze zawodniczki miały bardzo dużą przewagę jednak nie potrafiły ustrzelić bramki. Dwukrotnie nie wykorzystaliśmy sytuacji sam na sam posyłając piłki obok bramki .W 29 minucie spotkania w naszych barwach doszło do wymuszonej zmiany za bramkarkę Magdalenę Religa wprowadzona została Barbara Kołodziejska dla której był to oficjalny debiut w rozgrywkach pierwszoligowych W drugiej części spotkania wprowadzona do gry została Kinga Pardus która zastąpiła Annę Suchanek. Z minuty na minutę mecz w Krakowie się wyrównał obie drużyny miały swoje sytuacje. Nasza drużyna w 58 minucie wyszła na prowadzenie po strzale z rzutu wolnego i przechwycie Aleksandry Dubiel Ilona Sotor pewnie pokonuje bramkarkę Wandy. W 68 minucie meczu po zamieszaniu podbramkowym asystę Karoliny Gogolin na bramkę zamieniła Kinga Ejzel. Zaledwie dziesięć minut później Wanda Kraków zdobywa bramkę kontaktową po szybkim kontrataku strzał Arlety Adler wybroniła Barbara Kołodziejska ale wobec dobitki Weroniki Żak była bez Szans. Wynik do końca nie uległ zmianie.Nasze zawodniczki zagrały zespołowo co zaowocowało o końcowym wyniku