Pierwsze koty za ploty

W sobotę na hali w Głogówku nasza drużyna rozegrała swój pierwszy mecz w ekstralidze futsalu kobiet . Naszym przeciwnikiem był zespół Lex Kancelaria Słomniki który pierwszy raz bierze udział w tego typu rozgrywkach. Mecz rozpoczął się dobrze dla naszej drużyny w trzeciej minucie Sotor zdobywa gola po podaniu Kasperskiej. Po chwili kolejna dobra kontra naszego zespołu i mamy drugą bramkę a na listę strzelców wpisuje się Kasperska. W dalszej części meczu to dużo nie wykorzystanych sytuacji w naszej drużynie. W 10 minucie do głosu dochodzą przeciwniczki i zdobywają kontaktowego gola . Jednak na trzy minuty przed końcem pierwszej połowy szybką akcja po skrzydle popisuje się Pawłowska która to idealnie obsługuje Ejzel a ta zaś bez problemów pakuje piłkę do siatki . Do szatni schodzimy z wynikiem 3-1. Druga połowa wygląda nie co inaczej , obie drużyny na przemian stwarzają sobie dogodne sytuacje ale ich nie wykorzystują. W trzeciej minucie błąd naszej bramkarki, za długo trzyma piłkę i przeciwniczki mają rzut wolny z bliskiej odległości. Potężnym uderzeniem popisuje się rywalka i zdobywa kontaktowego gola . Gra jeszcze bardziej się zaostrza i nabiera tempa . Mimo wielu okazji wynik już się nie zmienia . Trzy punkty zostają w Głogówku. Dziękuję obu zespołom za stworzenie dobrego widowiska sportowego a jak wiadomo pierwsze mecze nie należą do najłatwiejszych.

LKS Rolnik B. Głogówek - Lex Kancelaria Słomniki 3:2 ( 3:1)

Bramki : Ilona Sotor  Daria Kasperska , Kinga Ejzel  - Arleta Adler, Julia Basta

Skład : Religa, Rudner, Pawłowska, Kasperska, Sotor, Duda, Ejzel, Lipka, Kościelniak, Globisz, Berestecka, Cyganiuk, Suchanek, Stroka