MLJM 3 Punkty pozostały w Głogówku

MLJM  3 Punkty pozostały w Głogówku

Podopieczne Sandry Sukiennik odniosły w dniu dzisiejszym cenne zwycięstwo nad zespołem Muks Tomaszów Mazowiecki,

pokonując swoje przeciwniczki 3:2 w pierwszej kolejce Makroregionalnej Ligi juniorek Młodszych.

Już od pierwszych minut meczu to nasze zawodniczki przejęły inicjatywę i stwarzały sobie groźne sytuacje podbramkowe w kluczowych sytuacjach zabrakło tylko jednego mocnych i celnych strzałów na bramkę Muksa Mimo optycznej przewagi to zawodniczki po pierwszej swojej sytuacji jaką miały objęły prowadzenie w 8 minucie meczu po bramce Angeliki Nalabandyan. W 17 minucie spotkania bliskie wyrównania były nasze zawodniczki jednak piłka po główce Magdaleny Czekała odbija się od poprzeczkę . W 38 minucie spotkania do remisu doprowadza Vanessa Rus, która wykorzystała asystę Pauliny Procyszyn.

Po zmianie stron obraz gry nie mienił się. W 46 minucie spotkania Goście wychodzą na prowadzenie po akcji z lewej strony po raz drugi Angelika Nalabandyan pokonuje Natalię Wiśniewską. W 54 minucie za Vanessa Rus wprowadzona do gry zostaje Sylwia Robota. Rolniczki stwarzają sobie coraz groźniejsze sytuacje ale strzały Banasz Adamczyk , Procyszyn, są wyłapane przez bramkarkę gości lub mijają światło bramki. W 65 minucie za Darię Opanowicz do gry wprowadzona zostaję Emilia Sobczak. Zaledwie 5 minut później Rolniczki doprowadzają do remisu po zagraniu Doroty Banasz, Iwona Wottka pięknym strzałem pokonuje bramkarkę Muks. W 76 minucie spotkania podopieczne Sandry Sukiennik po raz pierwszy obejmują prowadzenie po bramce Emilii Sobczak , która wykorzystała asystę Mai Chruściel W 74 minucie za Dorotę Banasz wprowadzona do gry zostaje Julia Stasch. Wynik do końca meczu nie legł zmianie. Rolniczki zdobywają swoje pierwsze punkty w makroregionalnej lidze Juniorek. Już w najbliższą sobotę 18 marca o godzinie 11:00 Rolniczki rozegrają wyjazdowy mecz z Bielawianką Bielawa