Liga Juniorek Młodszych

Dziś w Głogówku po meczu walki ulegamy Unii Opole 2:3 dwie bramki dla Naszej drużyny zdobyła Vanessa Rus.

Już w 2 połowie połowie Unia Opole po bramce Nikoli Mazurova objęły prowadzenie 0:1. W 9 minucie meczu Nasze zawodniczki po bramce Vanessy Rus doprowadzają do remisu 1;1. Od tego momentu obie drużyny stwarzały sobie coraz lepsze okazje strzeleckie jednak brakowało wykończenia aż do 23 minuty kiedy to Karolina Larska ponownie wyprowadza Unię Opole na prowadzenie 1:2 . To nie podłamało naszych zawodniczek które po raz drugi goniły wynik i dążyły do wyrównania co udało się w 38 minucie spotkania ponownie na listę strzelczyń wpisała się Vanessa Rus zatem do przerwy mamy remis 2;2. W 41 minucie nastąpiła zmiana w naszym zespole za Darię Opanowicz wprowadzona do gry została Sandra Rozpleszcz . Nasze zawodniczki kolejny raz stwarzają sobie świetne okazję na zdobycia bramki blisko tego dwukrotnie była Natalia Adamczyk jednak jej strzały minimalne mijały bramkę strzeżoną przez Ewę Gatak. Niestety niewykorzystane sytuacje się zemściły w 55 minucie spotkania kiedy Emilia Zawadzka Broni strzał z dalszej odległości jednak nie zdążyła szybko się zebrać w kierunku piłki co bezlitośnie wykorzystała Konieczko Vanessa umieszczając piłkę w naszej bramce z bliskiej odległości. W 60 minucie spotkania w naszym zespole następuje kolejna zmiana za Oliwie Meinert na boisko została wprowadzona Dominika Wrzeciono.. Ostatnie minuty meczu to ataki naszej drużyny i "obrona Częstochowy "przez zawodniczki Unii. Mimo kolejnych dogodnych sytuacji z naszej stron i gonienia wyniku na zdobycie kolejne bramki zbrakło już czasu.
Już w najbliższą środę przed naszymi zawodniczki kolejny mecz w Łące Prudnickiej zmierzą się z tamtejszym MUKSem Pogonią Prudnik