Kolejne trzy punkty

W sobotę 21 stycznia nasze dziewczyny u siebie na hali podejmują drużynę z Częstochowy. Mecze pomiędzy tymi drużynami należą do klasyków kobiecego futbolu , zarówno te na hali jaki i boiskach trawiastych. Od zawsze mecze tych drużyn dostarczają wiele emocji jak równie sporą ilość bramek czego nie zabrakło i tym razem .

Pierwsza połowa to dominacja naszej drużyny, już w pierwszych minutach wynik spotkania otwiera Pawłowska która pokonuje bramkarkę po dobrym podaniu Sotor. Chwilę później Pawłowska wznawia grę z autu , decyduje się na uderzenie w światło bramki , tam piłka dosłownie ociera się o Gogolin, zmienia całkowicie tor lotu co zaskakuje bramkarkę i nasza Karolina może cieszyć się z gola.Z minuty na minutę mecz nabiera tempa , co raz liczniejsze ataki gospodyń, swoich sił strzeleckich próbują Sotor , Rudner , Ejzel czy Dubiel lecz piłka nie może znaleźć drogi do bramki . Jednak taka gra przynosi zamierzony skutek i celnym trafienie może pochwalić się Lipka W końcówce pierwsze połowy, przy zamieszaniu podbramkowym pierwszego gola zdobywają przejezdne. Do szatni drużyny schodzą z wynikiem 3-1 .

Po przerwie do głosu dochodzą dziewczyny z pod Jasnej Góry, bezbłędnie wykorzystują rozkojarzenie dziewczyn z Głogówka i doprowadzają do remisu . Jednak lekka niemoc z początku drugiej połowy zostaje w końcu przełamana, a katem drużyny gości zostaje ostatnio dobrze dysponowana Sotor . Na swoim koncie dopisuje kolejne dwa trafienia i jeszcze po raz drugi w tym spotkaniu dobrze dogrywka do Pawłowskiej a ta bez problemów umieszcza piłkę w siatce.Po raz kolejny szala zwycięstwa przechyla się na korzyść dziewczyn z Głogówka. Przy jednej z interwencji naszej bramkarki odnawia jej się kontuzja , następuje zmiana za Religę wchodzi Cyganiuk . Z rzutu wolnego trafienie zaliczają jeszcze przejezdne co zmniejsza już tylko rozmiar porażki. W samej końcówce meczu za przekroczenie ilości fauli mamy przedłużony rzut karny , do piłki podchodzi Dubiel jednak zwycięsko wychodzi z tego Ciupa i popisuje się dobrą interwencją. Ostatnie słowo należy do gospodyń a dokładnie do Ejzel, która decyduje się na techniczny strzał z połowy boiska i zalicza swoje pierwsze trafienie w tym spotkaniu . Po dobrym meczu w wykonaniu obu drużyn trzy punkty zostają w Głogówku.

Skład. Religa, Rudner, Pawłowska, Sotor, Ejzel, Duda, Dubiel, Lipka, Kościelniak, Gogolin, Dec, Globisz, Cyganiuk