1L Remis z Rysami. Kontuzja Madzi

W niedzielę 2 kwietnia nasza drużyna rozegrała swój pierwszy mecz wyjazdowy na wiosnę, a przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna Rysy Bukowina Tatrzańska. Pogoda dopisała a nawet można stwierdzić że dosyć grzało jak na tą porę roku. Źle wchodzimy w mecz bo już w drugiej minucie tracimy bramkę, jednak z biegiem czasu odzyskujemy panowanie na boisku , kilka groźnych akcji , uderzenie z dystansu Lipki które odbija się od poprzeczki i ratuje gospodynie przed utratą bramki. Jednak w 15 minucie doprowadzamy do remisu , a na listę strzelczyń wpisuje się Sotor . Mecz się wyrównał, kilka dobrych okazji z naszej strony , ale brakuje szczęścia, piłka zbyt lekko uderzony albo zaś ląduje w rękawicach bramkarki . Pod koniec pierwszej połowy gospodynie niespodziewanie dochodzą do głosu i zdobywają drugą bramkę. Po przerwie w naszej drużynie dochodzi do kilku zmian w ustawieniu na boisku . Od początku mocno atakujemy jednak piłka nie potrafi znaleźć drogi do bramki gospodyń. Kolejne szybkie kontry , uderzenie z dystansu Dubiel i po raz drugi w tym spotkaniu poprzeczka ratuje drużynę spod Tatr . W drugiej części gry to zdecydowana przewaga " Rolniczek " i w końcu udaje się doprowadzić do remisu , po podaniu Sotor, Ejzel już nie marnuje kolejne okazji w tym spotkaniu. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie, jest jednak mały niestety bo wygrana była blisko . Niestety w tym spotkaniu poważnej kontuzji nabawiła się Kościelniak i na dłuższy czas zostaje wykluczona z gry . Naszej koleżance życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu na boisko .